מרכז גריאטרי רפואי בבני ברק

מרכז גריאטרי רפואי בבני ברק

מחפשים מרכז גריאטרי להורה שלכם?

בישראל ישנם מוסדות העומדים בפיקוח של משרד הבריאות ומיועדים במיוחד לאנשים מבוגרים הצריכים אשפוז גריאטרי או סביבת מגורים המותאמת במיוחד לצרכים שלהם. תחום הגריאטריה עוסק באנשים מבוגרים בגילאי הגיל השלישי ובכל הנושאים הקשורים למצב בריאותי ותפקודי בגיל מבוגר. מומחים בגריאטריה מביאים איתם ידע וניסיון בטיפולים קונבנציונליים וטיפולים משלימים בכדי לשפר את התפקוד של המבוגר ולספק לו שגרה יום יומית המותאמת לגיל שלו. אם אתם מחפשים מרכז גריאטרי רפואי בבני ברק, כדאי שתדעו שיש בעיר והאזור הקרוב מספר מרכזים גריאטריים מקצועיים עם ניסיון וותק. אז איך בוחרים את המקום הכי מתאים לכם?

אילו מחלקות גריאטריות קיימות היום?

בחירת מחלקה תואמת להורה שלכם אינה פשוטה וברוב המקרים תתבצע בדיקה של צוות המקום על מנת לבחור את המחלקה הנכונה. כאשר אדם מבוגר עובר למוסד גריאטרי, הוא יכול לבחור או שאתם תבחר לו בין מוסדות מסוגים שונים או במחלקות ייחודיות באותם מוסדות. בתחום הגריאטרי אפשר למצוא מחלקות עבור קשישים תשושים, מחלקות אשפוז ממושך או מחלקות סיעודיות. הצוותים של אותן מחלקות כוללים בין היתר רופאים, מרפאים בעיסוק ועובדים סוציאליים הזמינים עבורם במהלך כל שבוע.

איך יודעים איזה מוסד לבחור?

הקושי הכי גדול של הילדים ובני המשפחה של האדם המבוגר הוא למצוא עבורו את המוסד המתאים ביותר. בחירה של מרכז גריאטרי רפואי בבני ברק או בכל עיר אחרת, צריכה להיות מושכלת ורק לאחר אפיון מלא של צרכי ההורה שלכם. תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה מקצועיים לצורך מציאת המרכז הגריאטרי המתאים ביותר, כאשר כל התהליך נעשה בקשב רב ובנוחות מרבית במטרה למצוא פתרונות איכותיים לשיפור רמת החיים של ההורה שלכם. הייעוץ למציאת בית אבות הנו חינמי לחלוטין! חשוב לדעת כי מרבית בתי האבות והמרכזים הגריאטריים הרפואיים עומדים בקריטריונים של משרד הבריאות ולכן ניתן לעשות את הבחירה מתוך מספר מוסדות רב הנמצאים בעיר בני ברק וסביבותיה.

מרכז גריאטרי רפואי בבני ברק

לקבלת מידע נוסף על מציאת מרכז גריאטרי רפואי בבני ברק והסביבה, צרו איתי קשר על מנת לקבל ייעוץ והכוונה לבחירת דיור מוגן עבור יקירכם ואני אסייע לכם למצוא את המקום המתאים ביותר תוך התחשבות בכל השיקולים הרלבנטיים להורה שלכם וכמובן גם לכם כמשפחה קורה הממשיכהלבקר ולטפל בבן המשפחה. אני מספקת שירותי ייעוץ בסטנדרט גבוה תוך רגישות גבוהה והבנה עמוקה של כל התהליכים הפיזיים והנפשיים שאם חווים, למציאת בית אבות עבורכם.

תוכן עניינים

מתן פתרונות לעצמאים,
סיעודיים,תשושי נפש והחלמה

התאמה וליווי לבתי אבות
ודיור מוגן

הייעוץ ניתן ע"י ילנה לובונץ
גרונטולגית מוסמכת, בעלת ניסיון

שירות מקצועי,
אדיב ואישי ללא תשלום

אז מה בעצם צריך לעשות?

1

פגישה לבחינת מצב בריאותי תפקודי

2

התאמת ציפיות למשפחה

3

ייעוץ בנושא מימון לבתי אבות ומהן הזכויות

4

קבלת קוד – סיוע ופניה משותפת למשרד הבריאות

5

סיוע בפניה למימוש תנאים בביטוח סיעודי

6

ליווי והיכרות עם בתי אבות רלוונטים

7

קשר ישיר וצמוד עם המשפחה לכל אורך התהליך וגם לאחריו

למה לבחור בי?

מציאת פתרון בזמן קצר

סיוע כשלים בירוקרטיים ומציאת פתרונות

לווי אישי וצמוד ללא תשלום נוסף

חסכון בזמן וכסף !

נושאים נוספים:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן