בית אבות ברחובות

בית אבות ברחובות

בית אבות ברחובות

מחפשים להורה שלכם בית אבות ברחובות?

חיפוש אחר בית להורה קשיש אינו פשוט ובעיקר כאשר ישנם צרכים פיזיים מיוחדים הדרושים עבורו. בישראל קיימים מאות בתי אבות המפוזרים ברחבי הארץ ובכדי לעשות את החיפוש הטוב ביותר, צריך לעשות אפיון נכון לצרכים שלכם. אם אתם גרים ברחובות או מעוניינים שההורה יגור ברחובות קרוב אליכם, יש לכם אפשרות לקבל ליווי מקצועי בחינם לחיפוש בית אבות או דיור מוגן. הליווי מתבצע על ידי יועצת לבתי אבות בעלת הסמכה בגרונטולוגיה לתחום הגיל שלישי, עם ניסיון וידע בהתאמת בתי אבות לקשישים בגילאים שונים ועם צרכים משתנים. הייעוץ מתחיל עם פגישה ראשונית של היועצת, אתם וההורה שלכם ותחילת חיפוש בית האבות על פי הצרכים של ההורה.

חיפוש בתי אבות רחובות והסביבה

אז איך מחפשים בתי אבות רחובות והסביבה? החיפוש כפי שציינו צריך להתבצע לאחר אפיון הצרכים של ההורה שלכם. יש מספר שלבים שצריך לעבור בכדי להגיע לבית האבות המתאים ביותר להורה שלכם. מכיוון שלכל מבוגר יש את הצרכים שלו, אין בחירה אחת הנכונה לכולם. ישנו גם שיקול בריאותי ובמקרים מסוימים גם צרכים סיעודיים עליהם יש לשים דגש בבחירת בית האבות.

בתי אבות עם מחלקות מיוחדות

בחיפוש אחר בית אבות, צריך לדעת כי ישנם בתי אבות עם מחלקות מיוחדות המספקות מענה לצרכים ייחודיים. המחלקות האלה כוללות התמחות בבעיות בריאותיות מסוימות ובמענה טיפולי מתאים. בין המחלקות השונות ניתן למצוא את המחלקות לחולי אלצהיימר בפרט ודמנציה בכלל שהן מחלקות לתשושי נפש ומחלקות סיעודיות ברמות דרגה שונות. המחלקות הללו מאפשרות לכם להעניק להורה שלכם גם מענה מותאם אישית בתקופת המגורים בבית האבות. במידה והצרכים של ההורה שלכם משתנים והוא נזקק לעזרה סיעודית באופן קבוע, יהיה ניתן להעביר אותו למחלקה אחרת באותו בית אבות, במטרה שלא תצטרכו לחפש בשבילו שוב בית חדש בעתיד.

ייעוץ למציאת בית אבות ברחובות

לקבלת ייעוץ מקצועי ואמין למציאת בית אבות ברחובות, צרו קשר איתי לקבל ייעוץ והכוונה מקצועי להשמה בבתי אבות ותוכלו למצוא את המקום המתאים ביותר להורה שלכם עם התאמה מדויקת לצרכים הפיזיים והאישיים שלו תוך התאמה לצריכם שלכם, המשפחה הקרובה, במטרה שיוכל לתפקד בצורה אופטימלית במקום החדש עם כל השירותים להם הוא זקוק.

תוכן עניינים

מתן פתרונות לעצמאים,
סיעודיים,תשושי נפש והחלמה

התאמה וליווי לבתי אבות
ודיור מוגן

הייעוץ ניתן ע"י ילנה לובונץ
גרונטולגית מוסמכת, בעלת ניסיון

שירות מקצועי,
אדיב ואישי ללא תשלום

אז מה בעצם צריך לעשות?

1

פגישה לבחינת מצב בריאותי תפקודי

2

התאמת ציפיות למשפחה

3

ייעוץ בנושא מימון לבתי אבות ומהן הזכויות

4

קבלת קוד – סיוע ופניה משותפת למשרד הבריאות

5

סיוע בפניה למימוש תנאים בביטוח סיעודי

6

ליווי והיכרות עם בתי אבות רלוונטים

7

קשר ישיר וצמוד עם המשפחה לכל אורך התהליך וגם לאחריו

למה לבחור בי?

מציאת פתרון בזמן קצר

סיוע כשלים בירוקרטיים ומציאת פתרונות

לווי אישי וצמוד ללא תשלום נוסף

חסכון בזמן וכסף !

נושאים נוספים:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן