בית אבות לתשושי נפש בני ברק

בית אבות לתשושי נפש בני ברק

בית אבות לתשושי נפש בני ברק

מחפשים בית אבות לתשושי נפש? רוצים שההורה יגור בבני ברק?

אנשים מבוגרים תשושי נפש יכולים לסבול ממגוון רחב של בעיות הקשורות לקוגניציה ויכולות פיזיות. בישראל אפשר למצוא בתי אבות אשר מיועדים בהגדרה רק לתשושי נפש ולעמותם יש בתי אבות המחזיקים מחלקה ייחודית לתשושי נפש. בכדי לעשות את הבחירה הנכונה של בית אבות לתשושי נפש בני ברק, צריך לעשות אפיון מלא של הצרכים היום יומיים של ההורה שלכם. צריך לבדוק עם אילו בעיות רפואיות הוא מתמודד ובמידה הוא חולה במחלות קוגניטיביות קשות כמו אלצהיימר, יש להתאים לו את המקום הנכון עבורו הבנוי במיוחד לחולי אלצהיימר.

היתרון בבית אבות בבני ברק

מתי כדאי לכם לבחור בבית אבות באזור העיר בני ברק? אם ההורה שלכם גר באזור בני ברק או אתם או אחד האחים והאחיות שלכם, מציאת בית אבות בבני ברק הוא פתרון מושלם עבור ההורה שלכם. הקרבה הפיזית שלכם והמשפחה שלכם למוסד המגורים בו ההורה שלכם יגור, תסייע גם לכם וגם להורה בבעיות שיופיעו בעתיד, בין אם אלה בעיות רפואיות ובין אם אלה בעיות טכניות של התאמת החדר או הסביבה לצרכים של ההורה שלכם.

בית אבות לתשושי נפש בני ברק

בכדי למצוא את בית האבות המתאים ביותר, היום אפשר לפנות לגרונטולוגית מקצועית המתמחה במדעי הזקנה ויכולה לסייע לכם במציאת בית אבות לתשושי נפש בני ברק המותאם במדויק לצרכים של ההורה שלכם. התהליך מתבצע בצורה נעימה ומסודרת במטרה שהמעבר לבית החדש יהיה קל יותר, הן רגשית והן פיזית. אתם נהנים משירות חינם ללא עלות כלל של יועצת מקצועית וברמה גבוהה מאוד שתעזור להורה שלכם למצוא את הבית החדש המתאים ביותר בשבילו.

בית אבות לתשושי נפש בני ברק

לקבלת סיוע מקצועי למציאת בית אבות לתשושי נפש בני ברק, צרו קשר עם ילנה ייעוץ והכוונה לבתי אבות ותוכלו לקדם את התהליך למציאת מוסד מגורים לקשישים עם כל השירותים הנדרשים עבור ההורה שלכם.

תוכן עניינים

מתן פתרונות לעצמאים,
סיעודיים,תשושי נפש והחלמה

התאמה וליווי לבתי אבות
ודיור מוגן

הייעוץ ניתן ע"י ילנה לובונץ
גרונטולגית מוסמכת, בעלת ניסיון

שירות מקצועי,
אדיב ואישי ללא תשלום

אז מה בעצם צריך לעשות?

1

פגישה לבחינת מצב בריאותי תפקודי

2

התאמת ציפיות למשפחה

3

ייעוץ בנושא מימון לבתי אבות ומהן הזכויות

4

קבלת קוד – סיוע ופניה משותפת למשרד הבריאות

5

סיוע בפניה למימוש תנאים בביטוח סיעודי

6

ליווי והיכרות עם בתי אבות רלוונטים

7

קשר ישיר וצמוד עם המשפחה לכל אורך התהליך וגם לאחריו

למה לבחור בי?

מציאת פתרון בזמן קצר

סיוע כשלים בירוקרטיים ומציאת פתרונות

לווי אישי וצמוד ללא תשלום נוסף

חסכון בזמן וכסף !

נושאים נוספים:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן