בתי אבות סיעודיים במרכז הארץ

בתי אבות סיעודיים במרכז הארץ

בתי אבות סיעודיים במרכז הארץ

ההורה שלכם במצב סיעודי? מחפשים עבורו בית אבות במרכז?

קשישים אשר אינם יכולים לתפקד כעצמאים באופן מלא, נחשבים לסיעודיים וישנם מספר דרגות של סיעוד אשר נקבעים על פי קריטריונים קבועים. השירותים של בתי אבות סיעודיים במרכז הארץ דומים ברמה מסוימת לטיפול רפואי בבתי חולים ולכן הם נחשבים למוסדות רפואיים לכל דבר. הם עומדים בקריטריונים מאוד נוקשים ומספקים פתרונות יום יומיים למצבים סיעודיים שונים, מקלים מאוד ועד למצבים סיעודיים מורכבים. בית אבות יכול להיות מוגדר כסיעודי או כללי לקשישים עם מחלקה המיועדת לסיעודיים.

מציאת בית אבות סיעודי המתאים לכם

מרבית הילדים להורים מבוגרים סיעודיים, נמצאים במצב קושי ולחץ לא פשוטים ומנסים לשלב את החיים היום יומיים שלהם עם טיפול בהורה המבוגר והסיעודי. בית אבות סיעודי מספק לכם פתרונות נכונים לבניית סביבה בטוחה ובריאה יותר עבור ההורה שלכם. בכדי להגיע לבית האבות הסיעודי המתאים ביותר להורה שלכם, מומלץ לפנות לליווי וייעוץ מקצועי לבתי אבות הכולל ביצוע אפיון הצרכים היום יומיים של ההורה שלכם ובחירת בית אבות על פי מיקום וסוג השירותים. בדרך זו, תוכלו להוריד מכם את המעמסה הגדולה של טיפול בהורה שלכם ולהיות רגועים שההורה שלכם במקום בטוח ונוח.

הכוונה לבית אבות סיעודי במרכז

אם ההורה שלכם גר באזור מרכז הארץ, או שאתם מחפשים עבורו בית אבות סיעודי במרכז, תוכלו למצוא את בית האבות המתאים ביותר דרך ליווי והכוונה של יועצת ומומחית לגרונטולוגיה. הייעוץ וההכוונה משרת את האינטרסים שלכם מול המוסדות השונים הקיימים היום ושם דגש על הצרכים האישיים והפיזיים של ההורה שלכם, לפני כל שיקול אחר. השירות ניתן ללא עלות דרך האתר עם אפשרות לתאם פגישה ראשונית לצורך הכרות של היועצת עם ההורה שלכם.

בתי אבות סיעודיים במרכז הארץ

למציאת בתי אבות סיעודיים במרכז הארץ המתאימים במדויק להורה שלם, התקשרו עכשיו לילנה ייעוץ והכוונה לבתי אבות המביאה אליכם את השיטות המהירות והיעילות ביותר לביצוע התאמה לבית אבות. ילנה לובונץ מציעה לכם ליווי מלא לכל אורך תהליך מציאת בית האבות עם מגוון כלים מקצועיים לשפר את יכולת המשא ומתן שלכם מול כל מוסד, במטרה להביא לשיפור התנאים של ההורה שלכם.

תוכן עניינים

מתן פתרונות לעצמאים,
סיעודיים,תשושי נפש והחלמה

התאמה וליווי לבתי אבות
ודיור מוגן

הייעוץ ניתן ע"י ילנה לובונץ
גרונטולגית מוסמכת, בעלת ניסיון

שירות מקצועי,
אדיב ואישי ללא תשלום

אז מה בעצם צריך לעשות?

1

פגישה לבחינת מצב בריאותי תפקודי

2

התאמת ציפיות למשפחה

3

ייעוץ בנושא מימון לבתי אבות ומהן הזכויות

4

קבלת קוד – סיוע ופניה משותפת למשרד הבריאות

5

סיוע בפניה למימוש תנאים בביטוח סיעודי

6

ליווי והיכרות עם בתי אבות רלוונטים

7

קשר ישיר וצמוד עם המשפחה לכל אורך התהליך וגם לאחריו

למה לבחור בי?

מציאת פתרון בזמן קצר

סיוע כשלים בירוקרטיים ומציאת פתרונות

לווי אישי וצמוד ללא תשלום נוסף

חסכון בזמן וכסף !

נושאים נוספים:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן