ייעוץ והכוונה לבתי אבות

ייעוץ והכוונה לבתי אבות

ייעוץ והכוונה לבתי אבות

זקוקים להכוונה בנוגע לבית אבות? רוצים להכיר בתי אבות באיזור שלכם?

אחוז האוכלוסייה המזדקנת בישראל עולה בכל שנה ורבים מחפשים עבור ההורים המבוגרים שלהם דיור מוגן או בית אבות שיספק להם את כל הצרכים הבסיסיים שלהם. באמצעות ייעוץ והכוונה לבתי אבות, ניתן לעבור את תהליך המעבר של הקשיש מהבית למקום מוסדי בצורה טובה יותר. את הייעוץ וההכוונה ניתן לקבל בחינם דרך גרונטולוגית מהטובות בישראל המביאה איתה ידע רב בניהול בתי אבות והתאמת בית אבות לקשישים.

ייעוץ והתאמה לבתי אבות עם אשת מקצוע

ישנם סוגים שונים של בתי אבות כאשר כל בית אבות מתמחה בסוג מסויים של טיפולים ומגורים עבור קשישים. שירות לייעוץ והתאמה לבתי אבות עבור קשישים לוקח בשיקול את המצב הנוכחי של ההורה שלכם – פיזי, מנטלי ורגשי. במידה וההורה שלכם הוגדר על ידי הביטוח הלאומי כתשוש נפש או סיעודי, יש לכם אפשרות להעביר אותו לבית אבות המתמחה בכך. בתהליך הייעוץ לבית אבות היועצת תבצע עבור ההורה שלכם מיפוי צרכים על מנת להבין את הצרכים הבריאותיים של ההורה שלכם. מכיוון שייעוץ לבית אבות הוא חינם ללא עלות, יש לכם אפשרות לחסוך להורה שלכם הוצאות מיותר בתהליך המעבר לבית האבות.

ייעוץ לבתי אבות ברמה הגבוהה ביותר

על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך ייעוץ לבתי אבות, מומלץ לקבוע פגישה עם יועצת הכוונה כבר לימים הקרובים. הפגישה יכולה להיקבע בבית או במשרד שלכם בימים ובשעות הנוחים לכם. השירות כולל בין היתר גם ייעוץ למציאת בית אבות סיעודי באיזור המגורים שלכם או של ההורה שלכם. ייעוץ למציאת בית אבות סיעודי הוא כאמור ללא תשלום ומוצע לכם בחינם ובאהבה גדולה.

יצירת קשר לייעוץ והכוונה לבתי אבות

לקביעת פגישה לייעוץ והכוונה לבתי אבות, התקשרו עכשיו לילנה לובונץ הנחשבת לגרונטולוגית המובילה כיום בתחום. ילנה מביאה איתה ניסיון של כמעט עשור בניהול בתי אבות וליווי קשישים במעבר שלהם לבית אבות חדש המותאם להם, בין זה בית אבות סיעודי ובין אם זה בית אבות לתשושי נפש. באמצעות הכוונה של ילנה לובונץ, ההורה שלכם יוכל לבקר בכמה בתי אבות עד למציאת בית האבות המתאים ביותר עבורו.

תוכן עניינים

מתן פתרונות לעצמאים,
סיעודיים,תשושי נפש והחלמה

התאמה וליווי לבתי אבות
ודיור מוגן

הייעוץ ניתן ע"י ילנה לובונץ
גרונטולגית מוסמכת, בעלת ניסיון

שירות מקצועי,
אדיב ואישי ללא תשלום

אז מה בעצם צריך לעשות?

1

פגישה לבחינת מצב בריאותי תפקודי

2

התאמת ציפיות למשפחה

3

ייעוץ בנושא מימון לבתי אבות ומהן הזכויות

4

קבלת קוד – סיוע ופניה משותפת למשרד הבריאות

5

סיוע בפניה למימוש תנאים בביטוח סיעודי

6

ליווי והיכרות עם בתי אבות רלוונטים

7

קשר ישיר וצמוד עם המשפחה לכל אורך התהליך וגם לאחריו

למה לבחור בי?

מציאת פתרון בזמן קצר

סיוע כשלים בירוקרטיים ומציאת פתרונות

לווי אישי וצמוד ללא תשלום נוסף

חסכון בזמן וכסף !

נושאים נוספים:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן