ליווי ועזרה במימוש זכויות לתשושי נפש וקשישים

ליווי ועזרה במימוש זכויות לתשושי נפש וקשישים

ליווי ועזרה במימוש זכויות לתשושי נפש וקשישים

ההורה שלכם מוגדר כשתשוש נפש? מעוניינים בסיוע למימוש זכויות?

אדם מבוגר או קשיש המוגדר כתשוש נפש יכול להיעזר בסיוע כלכלי משמעותי ממשרד הבריאות. "קוד משרד הבריאות" הינו מסמך המאפשר סיבסוד במגורים בבית אבות. באמצעות ליווי ועזרה במימוש זכויות לתשושי נפש וקשישים, תוכלו להגיש את הבקשה לקוד משרד הבריאות בצורה מהירה ויעילה יותר ולדרוש את הזכויות המגיעות לו בהתאמה לבית האבות המתאים ביותר עבורו. הייעוץ וההכוונה ניתנים ללא עלות על ידי גרונטולוגית מוסמכת (מומחית בתחום הזיקנה) אשר תלווה אתכם ואת ההורה שלכם בחיפוש אחר בית אבות לתשושי נפש, או בית אבות עם מחלקה סיעודית לתשושי נפש.

תשושי נפש בתי אבות ייעודיים ומקצועיים

אדם מבוגר המוגדר כתשוש נפש סובל מבעיות קוגנטיביות ברמות שונות הנובעות ממחלות כמו אלצהיימר ואירועים מוחיים או לבביים. בחיפוש אחר טיפול לתשושי נפש בתי אבות ייעודיים הם המקום הטוב ביותר למתן טיפול זה. ישנם בתי אבות המוגדרים כבתי אבות לקשישים עם בעיות קוגנטיביות וישנם בתי אבות עם מחלקה המותאמת לכך. בחיפוש אחר בית אבות, חשוב לדעת מה הצרכים של ההורה ומה המצב הקוגנטיבי שלו בעת הכניסה לבית האבות. בית אבות סיעודי לחולי אלצהיימר למשל, יכול להתאים לשלבים שונים של המחלה ומעניק טיפולים גם לשלבים מתקדמים ביותר. הצוות בבית אבות סיעודי לחולי אלצהיימר, עובר הכשרה המותאמת לטיפול בחולים במחלה על מנת לספק להם את התנאים הטובים ביותר ביום יום.

ייעוץ והכוונה למציאת בתי אבות לתשושים

על מנת שתוכלו למצוא עבור ההורה שלכם את המקום הטוב ביותר מבין בתי אבות לתשושים הקיימים באיזור המגורים שלכם, מומלץ לכם לפנות ליעוץ התאמת בתי אבות מקצועי. יעוץ התאמת בתי אבות עם גרונטולוגית מוסמכת יסייע לכם ולהורה שלכם להכיר את בתי האבות המתאימים ביותר להורה באיזור המגורים שלכם כאשר בתהליך הייעוץ וההכוונה, היועצת תבדוק את הצרכים החברתיים והפיזיים הנדרשים לטיפול מיטבי בהורה.

פנייה לליווי ועזרה במימוש זכויות לתשושי נפש וקשישים

מדינת ישראל מעניקה סיוע כלכלי למשפחות אשר צריכות לאשפז את יקירם במוסד סיעודי לתשושי נפש. 

הסיוע במימון סידור מוסדי לקשישים תשושי נפש מוענק לאחר תהליך אישור בירוקרטי וקבלת "קוד משרד הבריאות" אשר מגדיר את גודל הסיוע \ גודל ההשתתפות העצמית של המשפחה בהתאם לנסיבות של כל משפחה.

לפרטים נוספים על ליווי ועזרה במימוש זכויות לתשושי נפש וקשישים, התקשרו עכשיו לילנה ייעוץ והכוונה לבתי אבות ותקבלו את כל המידע הנדרש לכם להתחלת החיפוש אחר בית האבות המתאים ביותר להורה שלכם. ילנה לובונץ מלווה מאות מבוגרים וקשישים מכל רחבי הארץ בדרך למציאת בית האבות המתאים ביותר ולמימוש הזכויות שלהם בתור תשושי נפש החיים בישראל. חלק משמעותי וחשוב בתהליך הנו תהליך קבלת קוד משרד הבריאות לסיוע במימון.

תוכן עניינים

מתן פתרונות לעצמאים,
סיעודיים,תשושי נפש והחלמה

התאמה וליווי לבתי אבות
ודיור מוגן

הייעוץ ניתן ע"י ילנה לובונץ
גרונטולגית מוסמכת, בעלת ניסיון

שירות מקצועי,
אדיב ואישי ללא תשלום

אז מה בעצם צריך לעשות?

1

פגישה לבחינת מצב בריאותי תפקודי

2

התאמת ציפיות למשפחה

3

ייעוץ בנושא מימון לבתי אבות ומהן הזכויות

4

קבלת קוד – סיוע ופניה משותפת למשרד הבריאות

5

סיוע בפניה למימוש תנאים בביטוח סיעודי

6

ליווי והיכרות עם בתי אבות רלוונטים

7

קשר ישיר וצמוד עם המשפחה לכל אורך התהליך וגם לאחריו

למה לבחור בי?

מציאת פתרון בזמן קצר

סיוע כשלים בירוקרטיים ומציאת פתרונות

לווי אישי וצמוד ללא תשלום נוסף

חסכון בזמן וכסף !

נושאים נוספים:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן