ליווי מבוגרים במציאת בית אבות

ליווי מבוגרים במציאת בית אבות

זקוקים לליווי במציאת בית אבות? הגעתם למקום הנכון, זה המקצוע שלי!

מציאת בית אבות לעצמכם או להורה שלכם היא תהליך מורכב. זהו מעבר לבית חדש וברוב המקרים לבית קבוע לשנים הבאות. בכדי למצוא את בית האבות או דיור מוגן המתאים ביותר, חשוב שתהיה לכם אשת מקצוע עם ידע וניסיון בהתאמת בית אבות לאנשים עם צרכים הדומים להורה שלכם. מעבר לבית אבות יכול להתבצע בצורה טובה יותר, כאשר מאפיינים בצורה מקצועית את הצרכים שלכם. זו למעשה הדרך המומלצת היום לעשות את המעבר של ההורה לבית החדש עם אפשרות בחירה מתוך מספר בתי אבות באזור הרצוי לכם.

חיפוש בית אבות בעיר שלכם

אחד הדברים החשובים ביותר בעת החיפוש אחר בית להורה שלכם, הוא מציאת מקום הקרוב לאזור המגורים שלכם או של אחד מבני המשפחה. הקירבה של בית האבות לבני המשפחה היא קריטית למעקב אחר ההתאקלמות של ההורה במקום. למשל, אם אתם מחפשים עבור ההורה שלכם בית אבות בבת ים או בחולון או בכל עיר אחרת במרכז, תוכלו לקבל הכוונה וליווי מלא לחיפוש בית האבות ללא עלות. השירות מוצע לכם כאן באתר עם יועצת מקצועית ומוסמכת בגרונטולוגיה (תחום מדעי הזקנה).

איך לבחור נכון בית אבות?

בישראל ישנם מאות בתי אבות ומוסדות לדיור עבור מבוגרים וקשישים. הבחירה צריכה להיות מותאמת קודם כל לצרכים הפיזיים והאישיים של ההורה שלכם. מלבד פעילויות פנאי, ארוחות מסודרות ומקום נוח למגורים, צריך לבדוק מה הצרכים המלאים של ההורה שלכם. באמצעות ליווי מבוגרים מקצועי למציאת בית אבות, תוכלו להגיע לבית האבות המתאים ביותר. בנוסף לכך, תוכלו למצוא להורה שלכם בית אבות עם מחלקות מותאמות לצרכים פיזיים מסויימים, כמו מחלקות סיעודיות או מחלקות לתשושי נפש כאשר ברוב בתי האבות ניתן להעביר את המבוגר למחלקה כזו ממחלקה כללית במהלך תקופת המגורים שלו במקום.

יועצת מקצועית לליווי מבוגרים לדיור

לקבלת ליווי מקצועי ואמין מיועצת מנוסה למציאת בית אבות למבוגרים, צרו קשר עם "ילנה ייעוץ והכוונה לבתי אבות" המספקת לכם שירות ללא עלות למציאת בית אבות להורה שלכם. השירות כולל ליווי והכוונה לבחירת בית אבות על פי קריטריונים מוגדרים ולאחר אפיון הצרכים הבסיסיים של ההורה שלכם.

תוכן עניינים

מתן פתרונות לעצמאים,
סיעודיים,תשושי נפש והחלמה

התאמה וליווי לבתי אבות
ודיור מוגן

הייעוץ ניתן ע"י ילנה לובונץ
גרונטולגית מוסמכת, בעלת ניסיון

שירות מקצועי,
אדיב ואישי ללא תשלום

אז מה בעצם צריך לעשות?

1

פגישה לבחינת מצב בריאותי תפקודי

2

התאמת ציפיות למשפחה

3

ייעוץ בנושא מימון לבתי אבות ומהן הזכויות

4

קבלת קוד – סיוע ופניה משותפת למשרד הבריאות

5

סיוע בפניה למימוש תנאים בביטוח סיעודי

6

ליווי והיכרות עם בתי אבות רלוונטים

7

קשר ישיר וצמוד עם המשפחה לכל אורך התהליך וגם לאחריו

למה לבחור בי?

מציאת פתרון בזמן קצר

סיוע כשלים בירוקרטיים ומציאת פתרונות

לווי אישי וצמוד ללא תשלום נוסף

חסכון בזמן וכסף !

נושאים נוספים:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן